כתובת דוא''ל
סיסמה

משתמש חדש?
להרשמה לחץ כאן

אליניר בע"מ הוקמה בשנת 1980, לאחר שנקנתה על ידי אחד בעלי השליטה בבנק דיסקונט דאז, מר אלי מזרחי, המשמש מאז ועד היום כמנכ"ל החברה. כיום אליניר מחולקת לשתי חטיבות: האחת בתחום המיכון המשרדי והשנייה בתחום הדפוס הדיגיטלי.

דפוס דיגיטלי
בית הדפוס הדיגיטלי של אליניר ממוקם במרכז תל אביב ומעסיק 18 עובדים במחלקות הייצור, הגרפיקה והמכירות. בשנת 2005 הובילה חברת אליניר חזון חדש בתחום ההדפסה הדיגיטלית, והיתה לחברה הראשונה במזרח התיכון שרכשה את מכונת הדגל של חברת זירוקס: IGEN 3. המכונה החדשה, על יכולותיה הטכנולוגיות וקצב העבודה המהיר, אפשרה להגדיר מטרות חדשות, לפתח את תחום ההדפסה הדיגיטלית ולהפוך לבית הדפוס הדיגיטלי הגדול בארץ.בשנת 2007 רכשה אליניר מחברת HP את מכונת הדפוס הדיגיטלי האיכותית בעולם :Indigo 5500 במטרה להפוך למובילים בתחום הפקת אלבום דיגיטלי פרסונלי המתפתח ולגוון את שירותי הדפוס.

בנובמבר 2007 העלתה חברת אליניר לאויר את האתר www.itsmylife.co.il שדרכו ניתן ע"י הורדת תוכנה בחינם לעצב אלבום תמונות דיגיטלי אישי שיגיע עד פתח הבית תוך שבוע ימים. 

מטרות החברה:
- לאפשר ריצות ארוכות כאלטרנטיבה לדפוס קונבנציונלי
- לפתח ולייצר אפליקציות יחודיות בתחוםהמידע המשתנה
- לידע ולחנך את השוק למטודיקת ההדפסה לפי דרישה (POD - print on demand)
- להוביל את שוק אלבום תמונות דיגיטלי בארץ.

בעזרת מחלקת הגרפיקה והגרפיקאים היצירתיים בחברה, אליניר מבצעת את כל סוגי העבודות:
- עיצוב ועימוד של ספרי מחזור, ספרי זיכרון ו"הוצאות עצמיות"
- כרטיסי ביקור
- פליירים
- פוסטרים
- עבודה מול הוצאות לאור
- הדפסת תשקיפים, חוברות מוצר וספרי הדרכה
- עבודות שטנץ מורכבות
- הדפסת אלבומים דיגיטלים
- ועוד

מחלקת גימור
ביצוע כריכות לכל סוגיהן למינציה וקפסולציה, ביגים, פרפורציות, הידוק, קיפול, חירור ועריכה של קלסרים, חיתוך, מסגור ומתיחה של פוסטרים, הפקה מושלמת של אלבום תמונות בכריכה קשה.

כיום אליניר מצוידת ברמה הטכנולוגית מהמתקדמות שיש בענף ההדפסה הדיגיטלי. יתרון זה מאפשר תגובות מהירות מאוד לנפח עבודה גדול ומורכב, אפליקציות מיוחדות של מידע משתנה ואיכות הדפסה מושלמת - הן בצבע והן בשחור לבן. איכות הציוד מאפשרת עבודה כמעט עם כל סוגי הנייר, עד גודל של רבע גיליון.

עם קצב עבודה של כ-200 דף לדקה בצבע מלא, וכ-800 דף לדקה בשחור לבן, אליניר מגדירה מחדש את מושג ההדפסה הדיגיטלית, ומובילה את מגמת השינוי העולמי של מעבר מדפוס קונבנציונלי ישן לדפוס דיגיטלי חכם, מהיר וזול. החיבור של its my life  לאליניר מעניק לה יתרון תחרותי נוסף בשוק אלבומי התמונות הדיגיטלים וקשר ישיר עם לקוחות סופיים בנוסף ללקוחותיה המוסדיים. 

לקוחות נבחרים

כלל ביטוח,משרד הביטחון, אלקטרה, אמדוקס, אור ירוק, בנק אוצר החייל, מכללה ישראלית לניהול, מכללת אריאל, מכללת אחווה, מד"א, הוצאה לאור משרד הביטחון, מולטי לוק, הוצאה לאור כתר, זמורה ביתן, ספריית מעריב, הוצאת כנרת, מודן בתי דפוס ומפיקים, RAD, Lumenis, ECI ועוד.

 
דף הבית l איך עושים את זה l שווה לדעת l מחירון l דוגמאות l תפרגן לחברים l טיפים ותשובות l צור קשר l להורדת התוכנה בחינם l אודות l תקנון l אתרים מומלצים l צילום אירועים