כתובת דוא''ל
סיסמה

משתמש חדש?
להרשמה לחץ כאן

לבחירתך עשרות רקעים שאנחנו עיצבנו ואתה יכול להשתמש בהם.
בא לך משהו שונה וייחודי? אתה יכול בלחיצת עכבר להפוך כל תמונה שצילמת לרקע מיוחד.


בלחיצת כפתור אחת תוכל להפוך את התמונה לשחור- לבן, לצילום ישן, תוכל לרטש אותה ולהפוך אותה לשרטוט.


לכל תמונה ולכל עמוד אתה יכול לצרף כתובית מצחיקה, מרגשת או סתם מסבירה. תבחר את הפונט שאתה אוהב, את הצבע והגודל ופשוט תכתוב.


עכשיו, כשקיבלת את האלבום של החיים שלך, אתה יכול להראות אותו דרך האינטרנט למי שאתה רוצה. שלח לינק דרך אייקון השיתוף בתוכנה והמשפחה והחברים יוכלו לראות את האלבום ואפילו להזמין לעצמם עותק (רק אם תסכים להם כמובן...).


בקליק אחד אתם יכולים להפוך את התמונה, להגדיל אותה, להקטין, לשים אותה באלכסון, בקיצור, מה שבא לכם טוב בעין.


אתה יכול לעצב את האלבום לבד, אבל אם בא לך מהר, פשוט תבחר אחד מעשרות עיצובי העמודים שבנינו עבורך. רוצה ממש ממש מהר? פשוט תבחר בעיצוב אוטומטי ותוך שניות האלבום הדיגיטלי מוכן.


אחרי שהעברת הקובץ, אנחנו מתחילים לעבוד. ב- Its my life מדפיסים את האלבום הדיגיטלי שלך ב- HP Indigo 5500 מכונת הדפוס הדיגיטלי האיכותית בעולם. כל תמונה עוברת דרך מנוע ייחודי אשר פותח על מנת לשפר את איכות התמונות שלך. אם תרצה, אנחנו נשמור את הקובץ אצלנו, כך שתוכל תמיד להדפיס אותו שוב.


לפעמים התמונות לא יוצאות בדיוק כמו שרצינו. עכשיו אתה יכול להבהיר את התמונה ולהקהות אותה, להוסיף ולהוריד צבעים. לקבל קצת נוסטלגיה עם תמונות שחור- לבן, לעשות אפקטים מיוחדים ולעצב את האלבום הדיגיטלי שלך כמו שאתה רוצה.


אתם יכולים לבחור כמה עמודים יהיו באלבום הדיגיטלי וכמה תמונות יהיו בכל עמוד בספר הפרטי שלכם.

דף הבית l איך עושים את זה l שווה לדעת l מחירון l דוגמאות l תפרגן לחברים l טיפים ותשובות l צור קשר l להורדת התוכנה בחינם l אודות l תקנון l אתרים מומלצים l צילום אירועים